В Одесі чоловік у військовій формі побив дівчину милицею. ТЦК розпочав перевірку

Одеситка поскаржилася на побиття біля відділення поліції
Фото: kkto14jrelx2 / Instagram

В Одесі чоловік у військовій формі побив милицею дівчину у відділенні поліції. Про це розповіла сама потерпіла в Instagram 13 травня.

За словами дівчини, вона й троє її друзів прийшли в Приморське відділення поліції написати заяву на таксиста, який розлютився через те, що пасажирів потрібно було везти на чотири адреси, і бризнув їм в обличчя газом із балончика. Коли вони писали заяву, до дільниці увійшов військовий із милицями й відрекомендувався співробітником ТЦК. Після написання заяви потерпілим деякий час не давали покинути приміщення й казали, що треба зачекати на представників ТЦК.

За певний час правоохоронці відпустили двох 19-річних потерпілих, а третього залишили у відділенні. “І ось тут і з’являється чоловік із милицею з початку історії, заводячи за собою ще двох військових. Вони сказали, що мого друга зараз везуть на Канатну, 86, “переночувати” і далі “розбиратимуться”. Це дослівно”, – розповіла дівчина.

За її словами, вона вирішила поїхати разом із ним, на що дістала згоду від працівників військкомату. Однак після того, як його посадили в автобус, дівчину з ним не пустили, відштовхнули, і вона впала, а автобус почав від’їжджати. Вона почала знімати все, що відбувалося. У цей момент, за її словами, до неї підбіг чоловік у військовій формі й спочатку вдарив милицею по голові, через що вона впустила телефон, а потім бив її далі. На крики допомоги поліція не реагувала, написала дівчина. За її словами, у неї два розсічення на голові, на які наклали кілька швів, забій плеча і багато синців по всьому тілу.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення Tokmakova Tonya (@kkto14jrelx2)

В Одеському ТЦК та СП відреагували на інцидент.

“За фактом події, що трапилася днями під час комендантської години з громадянкою в Одесі на вулиці Грецькій, розпочато службову перевірку. У разі виявлення й доведення провини представників ТЦК та СП вони будуть притягнуті до відповідальності згідно із чинним законодавством. Керівництво Одеського ТЦК та СП засуджує будь-які прояви насильства й співпрацює з правоохоронними органами для встановлення реальних обставин”, – ідеться в повідомленні.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *