Російський ракетний склад та завод “Прогрес” атаковані дронами — відеодоказ

Read in English Поширити Джерело:  online.ua

У ніч з 11 на 12 лютого ударні безпілотники атакували російський оборонний об’єкт “Прогрес” у Тамбовській області РФ, а також Основний ракетний арсенал у Котлубані.

Ключові моменти:

  • У ніч з 11 на 12 лютого дрони завдали удару по оборонному підприємству ‘Прогрес’ та ракетному складу у Росії.
  • Атака спровокувала займання та вивезення мешканців поселення Котлубань.
  • Склад Головного управління ракетно-артилерійського (ГРАУ) Міноборони РФ зазнавав атак дронів у листопаді та березні.

Масштабна “бавовна” у РФ: військовий об’єкт та сховища ГРАУ

Вночі 12 лютого безпілотники здійснили атаку на об’єкт "Прогрес", який, зокрема, займається виготовленням апаратури для систем управління авіаційної та ракетної техніки.

Після попадання на території об’єкта було зафіксовано задимлення, згодом виникла пожежа. Глава області доповів про двох потерпілих.

Поширити

ASTRA підтвердила фотографії очевидців, на яких можна побачити дим у районі залізничної платформи "Мічурінськ-Уральський". Це основна станція міста Мічуринськ.

Згідно з дослідженнями ASTRA, у результаті нападу згорів місцевий гіпермаркет. Також вогонь охопив Промислово-технологічний коледж.

Також був атакований склад зберігання амуніції у Волгоградській області.

Мешканців селища Котлубань, де розміщений арсенал ГРАУ, було евакуйовано, заявив губернатор.

Унаслідок падіння осколків на території об’єкта міністерства оборони неподалік селища Котлубань виникло займання. Для ліквідації пожежі залучено протипожежні підрозділи регіону, ДСНС та Міністерства оборони. Постраждалих жителів та руйнувань цивільних будівель немає.

ASTRA проаналізувала кадри очевидців із пожежею у Котлубані, оприлюднені українським каналом Supernova+. За попередніми даними, палає територія військової частини 57229/51 у селищі Котлубань (колишня 92921).

В/ч 57229/51, згідно з загальнодоступними даними, являє собою великий склад комплексного зберігання амуніції. Згідно з інформацією сервісу Wikimapia, тут знаходиться арсенал Головного управління ракетно-артилерійського (ГРАУ) Міноборони РФ.

24 листопада 2023 року безпілотний апарат вже падав на територію цієї ж військової частини, жертв та руйнувань не було. 16 листопада цю ж військову частину також атакував безпілотник, у результаті чого було знищено склад з боєприпасами малокаліберної стрілецької зброї. З території в/год було вивезено 630 осіб. Згодом цей арсенал зазнав атаки у березні 2024 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *