
Річ, що здетонувала, знаходилася в особистих речах особи, вказали в ТЦК
Фото: depositphotos.com
Інцидент з вибухом у будівлі Пересипського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в Одесі 21 листопада трапився через спрацювання неідентифікованого об’єкта, який був у персональних речах цивільного, що перебував у військовій установі. Про це проінформувала пресслужба Одеського обласного ТЦК та СП у Facebook.
Про інцидент у військовій установі раніше повідомляла поліція. Згідно з інформацією ЗМІ, в результаті випадку помер 42-річний мобілізований, гранату ж підірвав інший, який нібито приніс її з собою. Ще одна особа отримала травми. Обидва потерпілі були “мобілізовані з вулиці”, відзначало медіа.
“Згідно з попередніми відомостями, під час розмови військовослужбовців РТЦК та СП з громадянином, який перебував у будівлі центру, стався вибух невідомого об’єкта, який знаходився в його особистих речах”, – зазначено у повідомленні ТЦК.
Військові роз’яснили, що в результаті детонації помер чоловік, ще одного військовослужбовця ТЦК та СП було доставлено до лікарні з травмами.
Керівництво ТЦК повідомило, що допомагає слідству, і закликало не розповсюджувати непідтверджених даних.
Джерело: gordonua.com




