Нардеп от «Народного фронта» попала в ДТП в Киеве, пострадал ее ребенок

0
287

Водитель, допустивший столкновение с автомобилем народного депутата от «Народного фронта» Натальей Кацер-Бучковской, признал свою вину.

9 декабря народный депутат от «Народного фронта» Наталья Кацер-Бучковская попала в ДТП на площади Славы в Киеве. Об этом она сегодня сообщила в Facebook.

В результате столкновения пострадал ребенок депутата. По словам Кацер-Бучковской, он получил гематому и находится под наблюдением врачей.

По словам нардепа, она двигалась на автомобиле Honda Civic по улице Лаврской в сторону станции метро «Арсенальная».

«В момент, когда я на зеленый сигнал светофора пересекала перекресток площади Славы, водитель другого авто, Honda черного цвета, не предоставив моему авто преимущества движения, врезался в мою машину», – отметила она.

Нардеп добавила, что водитель, допустивший столкновение, свою вину признал.

про ДТППро неприємні речі не хочеться говорити але з метою уникнення поширення недостовірної інформації в ЗМІ, численних запитів ЗМІ, маніпуляцій на тему, пишу, що вчора зі мною сталося ДТП, ми з сином на моємо авто білій Honda Civic рухалися по головній дорозі у напрямку вул. Мазепи з вул. Лаврської. В момент, коли я на зелений сигнал світлофора перетинала перехрестя площі Слави, водій іншого авто, Honda чорного кольору, не надавши моєму авто переваги руху, повертаючи на вул Героїв Крут, врізалася в мою машину. Відеофіксація ДТП (долучаю до посту), свідчення свідків, попередні висновки Поліції свідчать про відсутність в моїх діях порушень правил дорожнього руху. Свою вину в ДТП не заперечує водій іншого автомобіля, котра пояснила, що допустила помилку не пропустивши зустрічну (мою) машину, не зорієнтувалася в дорожній ситуації і не загальмувала, щоб уникнути зіткнення. Ми з сином були пристебнуті ремнями безпеки, проте, отримали удари від зіткнення. Дитина з гематомою знаходиться під наглядом лікарів, почувається нормально. Я займаюся юридичним оформленням ДТП, даю пояснення, пишу заяву в страхову компанію. Тому, прошу журналістів, які почали поширювати інформацію про ДТП з моєю участю, коментувати офіційну інформацію, ортиману з поліції та інших офіційних джерел. До посту долучаю відео ДТП, де з 20с видно удар в мою машину і поведінку іншого учасника ДТП.Всім дякую за турботу.

Gepostet von Nataliya Katser-Buchkovska am Montag, 10. Dezember 2018

Источник: gordonua.com

.

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here