На берег Тиси винесло тіло 10-го з початку травня потопельника

Потопельника винесло на берег Тиси в румунському населеному пункті Кречунешті
Фото: depositphotos.com

У річці Тиса біля українсько-румунського кордону 30 травня виявили тіло 10-го з початку місяця потопельника. Про це повідомила Державна прикордонна служба України в Telegram.

Зазначають, що тіло чоловіка з ознаками тривалого перебування у воді виявили опівдні.

“Потопельника винесло на берег Тиси в румунському населеному пункті Кречунешті, що навпроти українського населеного пункту Великий Бичків. Про жахливу знахідку прикордонників Мукачівського загону повідомили румунські колеги”, – ідеться в повідомленні.

Особу загиблого, за словами прикордонників, поки не встановлено.

Контекст

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вранці 24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський оголосив воєнний стан і загальну мобілізацію. Востаннє Рада продовжила воєнний стан 8 травня 2024 року – до 11 серпня. Він передбачає, зокрема, заборону на виїзд за кордон чоловіків віком 18–60 років, які підпадають під призов на військову службу під час мобілізації, окрім особливих винятків.

Через Тису на кордоні України й Румунії українці, які ухиляються від мобілізації, намагаються перебратися до Румунії. Попередню смерть у цій річці прикордонники зафіксували 20 травня. Загалом, від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, за даними ДПСУ, прикордонники виявили понад 30 тіл у Тисі.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *