Мотоциклісти з Німеччини й Італії незаконно перетнули кордон України в Карпатах – ДПСУ

У ДПСУ зазначили, що “мандрівка вдалася, якби не одне “але”
Фото: dpsu.gov.ua

У Закарпатській області прикордонники затримали мотоциклістів із Німеччини й Італії, які перетнули кордон поза пунктами пропуску й не мали з собою документів. Про це 16 червня проінформувала Державна прикордонна служба України (ДПСУ).

“Краса і велич українських Карпат вражають настільки, що іноді хочеться утнути щось екстремальне. Так сталося і з трьома громадянами Німеччини й Італії, які осідлали свої кросові мотоцикли і помчали назустріч пригодам. Мандрівка вдалася, якби не одне “але”. Любителі екстриму геть забули про будь-які документи. А так як кордон України вони перетнули поза пунктом пропуску – довелося зустрітися з українськими прикордонниками”, – ідеться в повідомленні.

У ДПСУ зазначили, що іноземців виявив наряд відділення “Богдан” Мукачівського прикордонного загону.

“Із метою встановлення осіб іноземців й оформлення адміністративного правопорушення прикордонникам довелось урізноманітнити активний відпочинок гостей певними офіційними формальностями. Мотоциклістів разом із їхніми сталевими кіньми доставили до прикордонного підрозділу”, – розповіли у відомстві.

Українські прикордонники пояснили, що “мандрівників у порядку реадмісії передадуть прикордонникам Румунії, адже саме звідти любителі мотокросу приїхали на територію України”.

 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *