Мера Рені Одеської області засудили до дев’яти років позбавлення волі за хабарництво

Мера міста Рені затримали в січні 2023-го
Фото: НАБУ / Facebook

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) України оголосив вирок для міського голови Рені у справі про хабарництво. Про це суд проінформував 17 квітня у Facebook.

“Колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винуватими ренійського міського голову Ізмаїльського району Одеської області й колишнього депутата місцевої ради […] у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. Обвинуваченим призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк дев’ять і 10 років відповідно”, – ідеться в повідомленні.

У ВАКС зазначили, що обвинувачених на три роки позбавили права обіймати посади в органах місцевого самоврядування й в органах державної влади, а також ухвалили рішення про конфіскацію всього належного їм майна.

“Обвинувачені висловили особливі прохання надати їм неправомірну вигоду в сумі $100 тис. за забезпечення передачі в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га. Після отримання частини неправомірної вигоди в сумі $50 тис. правопорушників було викрито”, – пояснили в суді.

Вирок ВАКС іще можна оскаржити протягом 30 днів.

Імен фігурантів не називають, але ще в січні 2023 року, коли стало відомо про затримання на хабарі, в Одеській обласній державній військовій адміністрації повідомляли, що йдеться про мера Рені Ігоря Плехова й депутата Ренійської міської ради Івана Подойлова.

За інформацією “Думської”, затримання відбулося 24 січня.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *