Ліквідована у Бердянську колаборантка була “заступником мера”, добровільно співпрацювала з ворогом – ГУР

Колаборантку ліквідували у машині, писав інший колаборант
Скріншот: Владимир Рогов / Telegram

Жінка, яка загинула в окупованому Бердянську Запорізької області внаслідок вибуху, була фігуранткою кримінальної справи про колабораціонізм. Про це 6 березня проінформувало у Telegram Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Про підрив разом з автомобілем однієї з організаторок так званих виборів повідомляли сьогодні очільниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна, а також колаборант Володимир Рогов. Загиблу назвали “членкинею дільничної виборчої комісії з правом вирішального голосу”.

“Була ліквідована колаборантка Самойленко Світлана Володимирівна, яка організовувала псевдовибори [президента країни-агресора Росії Володимира] Путіна на окупованих територіях Запорізької області. Після поневолення міста у 2022 році жінка добровільно пішла на співпрацю з московитами та отримала місце у російській окупаційній адміністрації”, – повідомили в ГУР.

За даними української розвідки, чоловік і повнолітній син жінки служать російським окупантам, а саму її так званий воєнний комендант Бердянська російський полковник Бардін “призначив” на посаду “заступника мера з питань економіки, агросектору та фінансів”.

“У межах підготовки до псевдовиборів Путіна Світлана Самойленко прагнула вислужитися перед московитами: залякувала й тероризувала бердянців, примушуючи їх брати участь у незаконному фейковому голосуванні”, – підкреслили в ГУР.

Контекст

Вибори президента РФ триватимуть три дні – із 15-го до 17 березня 2024 року, але дострокове голосування “у віддалених і важкодоступних регіонах” розпочали ще 25 лютого. Станом на 6 березня на виборах достроково проголосувало 740 тис. осіб, повідомила “Российская газета” з посиланням на інформацію ЦВК РФ.

Окупанти, зокрема, незаконно проводять “вибори” на захоплених територіях України – у Криму, в окремих районах Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Міністерство внутрішніх справ України закликало українців на окупованих територіях не брати участі в “голосуванні” й не допомагати окупантам в організації “виборів”, нагадавши про кримінальну відповідальність за колабораціонізм.

ЦВК РФ допустив до виборів чотирьох кандидатів: чинного президента країни-агресора Володимира Путіна, який перебуває при владі із 2000 року й за президентства якого Росія спочатку окупувала Крим, розпочала збройну агресію проти України на Донбасі, а потім повномасштабно вторглася в Україну, і трьох депутатів Держдуми: Владислава Даванкова (представляє партію “Новые люди”), Леоніда Слуцького (ЛДПР) і Миколу Харитонова (КПРФ).

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *