Коментуючи смерть пасажирки під час спеки, “Укрзалізниця” заявила, що люди у вагонах помирають “кілька разів на місяць”

В “Укрзалізниці” запевнили, що кількість вагонів із кондиціюванням щороку збільшують
Фото: Укрзалізниця / Telegram

Причину смерті 16 липня пасажирки поїзду “Запоріжжя – Ужгород” ще з’ясовують. Про це 19 липня “Укрзалізниця” заявила у Facebook, коментуючи інцидент, який пов’язують зі спекою.

Одна із пасажирок купе поїзда “Запоріжжя – Ужгород” розповіла, що вночі її попутниця, яка їхала у Стрий до подруги, раптово померла. Жінка звернула увагу, що у вагонах була “нереальна” спека. 19 липня керівник пасажирського напряму “Укрзалізниці” Олександр Перцовський в телеефірі підтвердив смерть жінки і пояснив, що вагон, у якому вона їхала, “одразу продавався як [той, що] без кондиціювання”. Він додав, що кондиціонерами не обладнано половину парку “Укрзалізниці”, а тому закликав враховувати це й високу температуру під час планування поїздок.

“У ніч на 16 липня лікарі швидкої допомоги по станції Бердичів констатували смерть пасажирки поїзда 4/3 “Запоріжжя – Ужгород”. Причину смерті наразі встановлюють правоохоронці та судмедексперти”, – ідеться в пості “Укрзалізниці”, який вона назвала “додатковим коментарем для уникнення розбіжностей у тлумаченні події”.

Транспортна компанія наголосила, що вагон маркувався як “без кондиціонування”.

“На жаль, випадки природних смертей у вагонах трапляються, подекуди навіть декілька разів на місяць – що статистично пояснювано, враховуючи кількість пасажирів, які щодня подорожують поїздами (в пікові дні – понад 100 тис. людей, як населення немаленького міста). “Укрзалізниця” детально вивчає всі обставини таких випадків і за необхідності сприяє розслідуванню”, – заявили в “Укрзалізниці”.

В компанії закликали “максимально уважно поставитися до вибору вагона і в будь-якому випадку запастися водою”, а також “не менш уважно слід поставитися й до власного самопочуття перед, під час і навіть після поїздки”.

“У випадку, якщо ваше самопочуття погіршилося вже під час поїздки – не вагайтеся звертатися за допомогою до провідника, який може тимчасово знайти місце в іншому вагоні або викликати медичну допомогу”, – ідеться в пості.

В “Укрзалізниці” запевнили, що кількість вагонів із кондиціюванням щороку збільшують.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *