Ексглава ГУР Кондратюк: Разом із Будановою було отруєно високопоставлених співробітників ГУР МО, які між собою не перетиналися

В організмі Маріанни Буданової виявили ртуть і миш’як, підтвердив ексглава ГУР
Скріншот: Journalist Today / YouTube

Співробітники Головного управління розвідки Міноборони України, у яких діагностували симптоми отруєння важкими металами, не перетиналися між собою. Про це колишній начальник ГУР (2015–2016) та ексголова Служби зовнішньої розвідки (2020–2021) Валерій Кондратюк розповів в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман.

Кондратюк наголосив, що особисто спілкувався з керівником української військової розвідки Кирилом Будановим після отруєння його дружини Маріанни та з іншими співробітниками ГУР, яких теж було отруєно.

Кондратюк підтвердив, що в організмі Маріанни Буданової виявили ртуть і миш’як.

“Симптоми отруєння в інших співробітників ГУР виявили трохи пізніше. Ідеться не про людей, які відповідають за безпеку Буданова і членів його сім’ї, а про інших високопоставлених співробітників ГУР МО, які між собою не перетиналися і займають відповідальні посади з організації війни на території Росії”, – сказав Кондратюк.

Відео: Дмитрий Гордон / YouTube Контекст

28 листопада про те, що Маріанну Буданову госпіталізували з отруєнням, повідомило видання “Бабель”. Речовини, виявлені в її організмі, за інформацією розвідки, “не використовують у побуті та військовій справі”. Зараз триває розслідування ймовірної спроби вбивства дружини начальника ГУР МО України, зазначило джерело “Бабеля”. Коли саме сталося отруєння, співрозмовник не повідомив.

Джерела “Української правди” в українському силовому блоці заявили, що симптоми отруєння виявили й у кількох співробітників ГУР, але у дружини Буданова через її невелику вагу вони виявилися сильнішими. Співрозмовники видання стверджують, що Буданову, “найімовірнше, отруїли через їжу”. В УП уточнили, що дружина глави ГУР МО вже пройшла курс лікування. За даними “РБК-Україна”, у самого Буданова симптомів отруєння немає.

Факт отруєння дружини Буданова офіційно підтвердив представник ГУР МО Андрій Юсов.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *