Бухгалтера військової частини в Одеській області підозрюють у привласненні 4,2 млн грн, призначених для виплат бійцям

За два місяці бухгалтер привласнив понад 4 млн грн, а його начальник не перевірив даних і підписав документи про переказ грошей
Фото: Державне бюро розслідувань / Telegram

Працівники Державного бюро розслідувань спільно зі Службою безпеки України повідомили про підозру начальника фінансово-економічної служби однієї з військових частин Одеської області у привласненні бухгалтером частини понад 4 млн грн виплат бійцям. Про це 31 травня повідомило ДБР у Telegram.

Зазначають, що упродовж червня – липня 2023 року бухгалтер вказував у документації щодо виплати грошового забезпечення власний банківський рахунок.

“Його начальник не перевірив даних і підписав документи про перерахування грошей. Таким чином бухгалтер незаконно отримав 4,2 млн грн, призначених на виплати військовослужбовцям”, – ідеться в повідомленні.

Співробітники Національної поліції скерували обвинувальний акт стосовно бухгалтера до суду. Для відшкодування збитків подано цивільний позов, зазначили в ДБР.

Начальника фінансово-економічної служби повідомили про підозру в недбалому ставленні до служби (ч. 4 ст. 425 КК України). Йому загрожує до восьми років ув’язнення.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *