Атака авіабази окупантів у Криму 1 березня – є поранені

Read in English

Авіабазу Гвардійське армії РФ в окупованому Криму 1 березня атакували двома ракетами. За інформацією росіян, поранень дістали кілька військових.

У РФ розповіли наслідки атаки авіабази Гвардійське у Криму

Як зазначається, авіабазу "Гвардійське" атакували ракетами, 3 військовослужбовців поранено.

За даними Telegram-каналу, нібито дві "невстановлені ракети" впали на території авіабази "Гвардійське" (в/ч 46451) в районі 16:00 1 березня.

Обидві ракети вибухнули. Пошкодження отримала руліжна дорога аеродрому. Поранено трьох військовослужбовців, — йдеться в повідомленні.

Що відомо про авіабазу РФ "Гвардійське"

Як пише "Радіо Свобода", на аеродромі "Гвардійське" базується 37-й змішаний авіаційний полк ВПС РФ у складі двох ескадрилій Су-24М та Су-25СМ — по 12 машин.

Зазначимо, що 16 серпня 2022 року у районі авіабази також сталися вибухи. Також вибух стався 29 березня 2023 року. Тоді окупанти заявили про нібито "спрацювання ППО". Ще два вибухи зафіксовано 2 серпня 2023 року.

Зазначимо, на цю авіабазу кілька разів влаштовували вилазки партизани. Наприклад, на початку жовтня 2023 року партизани пробралися на аеродром "Гвардійське", де зафіксували кілька установок протиповітряної оборони (ППО).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *