Посилення української ППО: США щоденно та щотижнево постачають ракети для Patriot
Українська протиповітряна оборона отримує регулярне підкріплення у вигляді американських ракет-перехоплювачів PAC-2 та PAC-3. Генеральний секретар НАТО, Марк Рютте, підтвердив, що ці критично важливі боєприпаси для систем Patriot надходять до України щодня та щотижня, що є вагомим внеском у захист від агресії.

У контексті безперервних ракетних ударів з боку російських військ по українських містах та критичній інфраструктурі, зміцнення систем протиповітряної оборони набуває першочергового значення для Києва. Марк Рютте, виступаючи перед журналістами, зазначив, що Сполучені Штати Америки неухильно продовжують забезпечувати Україну ракетами для зенітно-ракетних комплексів Patriot.
Зазначимо, що перехоплювачі PAC-2 та PAC-3 є надзвичайно важливими елементами. І, звісно, ви завжди прагнете мати їх у більшій кількості. Позитивна новина полягає в тому, що Сполучені Штати продовжують постачати ці ключові перехоплювачі до України щодня та щотижня.
– підкреслив Рютте.
Генеральний секретар НАТО також акцентував увагу на критичній необхідності забезпечення України достатньою кількістю ракет для комплексів Patriot, враховуючи постійні атаки з боку Росії, які включають використання балістичних ракет та ударних безпілотників.
Порада від АіФ UA:
Ця інформація є надзвичайно важливою для безпеки України. Регулярні постачання високоточних ракет PAC-2 та PAC-3 від США значно посилюють спроможність української ППО нейтралізувати повітряні загрози, зберігаючи життя та інфраструктуру. Це свідчить про сталу підтримку з боку ключового союзника та зміцнює обороноздатність країни.