Яку зубну пасту вибрати для дорослого та дитини?

Яку зубну пасту вибрати для дорослого та дитини?

Вибір зубної пасти бентежить багатьох користувачів, незважаючи на те, що паста є засобом другорядної важливості. Однак, якщо ви впевнені, що вже підібрали з урахуванням індивідуальних особливостей зубну щітку, йоржики, зубну нитку та монопучкову щітку, можна звернутися до вибору зубної пасти.

Зубна паста для дитини

Зубні пасти для дітей здебільшого допомагають привчити дитину до ритуалу чищення зубів. Зазвичай вони мають приємний смак, аромат та є безпечними, якщо дитина проковтне невелику кількість пасти.

Дитяча зубна паста має бути:

  • Призначеною самим виробником для дітей того чи іншого віку – наприклад, від 0 до 3 років, або від 3 до 6 років, або для 6+ років.
  • Уміст фтору для дітей молодше 6 років має бути до 1000 ppm, від 6 до 12 років – до 1500 ppm. Ви також можете використовувати пасту без фтору, особливо якщо у вашому регіоні його концентрація в питній воді зависока.
  • Низька абразивність. Повсякденні пасти для дітей повинні бути до 20 RDA для найменших діточок (0-4 роки), для дітей 4+ індекс абразивності не повинен перебільшувати RDA 50.

Стоматологія в Одесі NikaDent Family може порадити таких виробників пасти: Biorepair, Curaprox, Edel+White, Elmex, Splat.

Зубна паста для дорослого

Стоматологія NikaDent Family надає наступні поради щодо вибору зубної пасти для дорослого користувача:

  • Уміст фтору не важливий. У пасті може бути фтор або ні, для зубів дорослого це не має значення, оскільки емаль зубів уже перестає бути проникною для іонів.
  • Абразивність важлива. Для повсякденного використання підійдуть пасти із RDA 50-90, для чутливих зубів можна обрати з меншими показниками. Пасти із RDA 90+ є відбілюючими та використовувати їх щодня не рекомендується.
  • У складі зубної пасти мають бути відсутні такі речовини, як лаурилсульфат натрію (SLS), лауретсульфат натрію (SLES), поліетиленгліколь (PEG-32, PEG-8, PEG-400), діетаноламін (DEA).

Експерти NikaDent Family звертають увагу, що зазвичай бюджетні пасти із мас-маркету не задовольняють дані вимоги. Краще обрати більш дорогу якісну пасту та використовувати її ощадливо, ніж обирати дешеві варіанти, що псують емаль зубів.

Бренди, які радять стоматологи NikaDent – це Splat, Curaprox, Birepair, Marvis, GUM, Elmex, President. Дізнатися більше про вибір зубних паст та догляд за ротовою порожниною ви зможете за посиланням: https://nikadent-family.com.ua/ua/stomatolohiia/.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *