Навіщо робити аналізи на печінковий комплекс та де пройти обстеження швидко та якісно

0
207

Печінка людини виконує багато функцій. Вона регулює роботу щитоподібної та надниркових залоз, секрецію статевих гормонів, забезпечує метаболізм медичних препаратів, фільтрує кров від токсинів, збагачує її необхідними мікроелементами, підтримує нормальне функціонування організму в цілому. Будь-які порушення в її роботі провокують розвиток серйозних захворювань. Для виявлення відхилень показників від норми використовується спеціальний пакет медичних досліджень, а саме печінковий комплекс https://iqlab.com.ua/ua/product/paket-33-pechenochnye-proby. Він призначений для вимірювання обсягу білків, ферментів, білірубіну в крові. Показники їх рівня дозволяють зробити точну діагностику та виявити проблему на ранній стадії.

Навіщо робити аналізи на печінковий комплекс та де пройти обстеження швидко та якісно
Навіщо робити аналізи на печінковий комплекс та де пройти обстеження швидко та якісно

Для чого необхідно здавати аналізи на печінковий комплекс

Перш за все таке дослідження проводиться для уточнення діагнозу при будь-яких порушеннях стану здоров’я, що супроводжуються відчуттям болі в нижній правій частині ребер, тошнотою, відчуттям горечі або сухості в роті, зміні сприйняття смаку їжі.

Аналіз необхідно здавати для:

  • виявлення інфекційних та вірусних захворювань печінки;
  • моніторингу побічних ефектів від прийому лікарських препаратів;
  • контролю ефективності терапії;
  • при підозрі на цироз печінки та інші симптоми захворювання цього органу;
  • плануванні вагітності.

Зробити дослідження можна й в звичайній лікарні. Але якщо вона не забезпечена сучасним обладнанням, результату доведеться чекати досить довго, на відміну від української незалежної лабораторії IQLab, де які тести проводять оперативно та з високою точністю.

Чому варто звернутися до незалежної лабораторії

IQLab використовує в своїй роботі надсучасне обладнання, яке підтримує інноваційні технології. Їй доступні тестові системи, які мають високу ефективність, що підтверджено їх використанням міжнародними компаніями.

Для клієнтів лабораторії створено всі умови. Компанія має гнучкий графік роботи, тому записатися на здачу аналізів можна в будь-який зручний для себе час, причому не виходячи з дому. Достатньо зателефонувати менеджеру або заповнити заявку на сайті. Лабораторія проводить багато різних медичних досліджень, тому в будь-який час можна пройти повне дослідження, отримати професійну консультацію, а при необхідності навіть викликати спеціаліста з виїздом додому.

Компанія IQLab дотримується адекватної цінової політики, отже користуватися її послугами може кожен українець незалежно від рівня достатку.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here