Комерційні та приватні міжнародні вантажоперевезення

0
79

В останні роки активно розвивається співпраця українських компаній з партнерами з далекого з ближнього та далекого зарубіжжя, що викликало потребу в організації грамотної, ефективної логістики. Для міжнародних вантажоперевезень https://www.mak-trans.com/ua можна використовувати різний вид транспорту. Кожен з них має свої плюси та мінуси, знання яких допоможе уникнути помилок при виборі підрядника.

Комерційні та приватні міжнародні вантажоперевезення
Комерційні та приватні міжнародні вантажоперевезення

Що важливо знати для формування якісної міжнародної логістики

Для організації логістичних ланцюжків з європейськими країнами необхідно мати спеціальну ліцензію на перевезення вантажів автомобільним транспортом, досвід у проходженні митниці, оформленні міжнародної автомобільної транспортної накладної.

Невеликим компаніям та приватним особам-підприємцям вигідно користуватися послугами професійних компаній, що неодноразово здійснюють перевезення вантажів у всіх напрямках. Зокрема, послуги вантажоперевезення МакТранс включають не лише безпосереднє транспортування всіх видів вантажів до країн Європи, Азії та за їх межі чи експорт продукції в Україну, а й:

  • грамотне оформлення супровідної та дозвільної документації;
  • страхування та юридичний супровід вантажів на всіх етапах;
  • якісне навантаження-розвантаження, пакування предметів, що перевозяться;
  • розробку оптимального маршруту;
  • доставку вантажів безпосередньо до складу замовника, минаючи проміжні пункти.

На відміну від інших видів транспорту, наприклад, морського чи залізничного, автомобіль рухається будь-якою місцевістю, де є дороги. Тому такі міжнародні вантажоперевезення більш ефективні та мобільні. На будь-якому етапі руху можна за необхідності внести коригування в маршрут, а цінні вантажі може супроводжувати експедитор відправника.

Від чого залежить вартість автоперевезень вантажів у ближнє та дальнє зарубіжжя

У кожному окремому випадку вартість послуги розраховуватиметься індивідуально, з урахуванням особливості вантажу, протяжності маршруту, низки інших чинників. Однак у будь-якому разі автомобільні міжнародні вантажоперевезення коштують набагато дешевше, ніж аналогічна послуга від залізничних та авіаційних компаній. Відправляти продукцію літаком чи морськими суднами вигідно у разі, якщо необхідно перевезти особливо великі, важкі вантажі, наприклад, будматеріали чи корисні копалини, терміни доставки яких немає вирішального значення.

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here