Друк на світшотах: ідеї для маркетингу та просування бізнесу

Друк на світшотах: ідеї для маркетингу та просування бізнесу
Друк на світшотах: ідеї для маркетингу та просування бізнесу

Жорстка конкуренція у всіх сферах бізнесу вимагає від кожної компанії серйозних зусиль, щоб виділитись на тлі інших брендів, що пропонують аналогічні товари чи послуги. Якщо продукт привертає увагу, споживач його купуватиме. З цією метою відділ з реклами та залучення споживача намагається розробити креативні, нові, сучасні ідеї, які легко втілюються у життя з мінімальним вкладенням коштів. Найменш нав’язлива візуальна реклама, яка просто миготить перед очима та сприймається на підсвідомому рівні. Тому все більшої популярності набуває друк на світшотах. Це ефективна можливість сучасним способом презентувати свій бренд, який може залучати купівельну аудиторію, різну за матеріальним становищем, віком та соціальним статусом.

Що таке світшот, чому популярний

Один із універсальних способів розповісти про себе чи свій товар багатьом людям – надрукувати інформацію про них на одязі, наприклад, замовити нанесення принтів на світшоти. Цей прийом не може вважатися якимось ноу хау, бо він давно випробуваний, перевірений та вважається дуже дієвим.

Світшот – це універсальний предмет гардероба без застібок та блискавок, схожий на светр. В склад найбільш практичних матеріалів, з яких він виготовляється, входить 80% бавовни та 20% поліестеру. Цей вид презентації товарів та брендів користується популярністю у людей незалежно від статі. Саме тому в каталогах багатьох компаній зазвичай представлені світшоти для чоловіків, жінок і дітей. Асортименті включає всі кольори спектру  і існуючі розміри.  

Друк на світшотах: причини затребуваності

Світшот з друком – повсякденний предмет одягу, що користується популярністю завдяки комфорту використання та привабливому зовнішньому вигляду. Нанесені на поверхню світшота логотип, фото, принти, написи привертають увагу, тому брендований світшот ідеально застосовувати на бізнес-заходах та промо-акціях як презент партнерам або клієнтам. Пряма реклама зазвичай потребує значних вкладень.

Друк на світшотах порівняно з нею значно економніший варіант, що дозволяє проводити ефективне просування бізнесу та рекламні кампанії без переплат. Крім популярності та економічності до плюсів брендованих світшотів можна віднести:

  1. Можливість під час акцій використовувати як сувеніри, призи та заохочення світшот з друком. Доречно на подібних заходах залучати потенційних клієнтів за допомогою пам’ятних речей.
  2. Широке охоплення аудиторії, оскільки комфорт і відповідність модним трендам привертають до такого одягу погляди людей різного віку та обох статей.
  3. Можливість просунути зовсім новий бізнес, зробити новий бренд впізнаваним та затребуваним.

Какую печать на свитшотах можно заказать

Крім іншого, можна зробити світшот зі своїм принтом  елементом корпоративної культури. Власники бізнесу часто замовляють друк логотипу компанії на одязі для персонала. Важливо розуміти, які способи нанесення принтів на популярні предмети гардеробу існують. Світшоти з логотипом на замовлення можна зробити брендованими за допомогою різних методик, а саме:

  • Термоперенесенням – найкращий варіант для друку логотипів, імен і номерів.
  • Прямим друком (він же цифровий) – ідеальний метод для бавовняної тканини, можливий тираж від 1 шт.
  • Шовкотрафаретом (шовкографія) – найекономніший метод, відрізняється високою зносостійкістю принта, але доступний тільки в тиражі від 50 шт.
  • Вишивкою – має дорогий і престижний вигляд, найдовговічніший метод нанесення, вартість залежить від розміру зображення.

Після того, як розроблено дизайн принта, обрано основу та метод його нанесення, обов’язково потрібно вибрати виконавця з відмінною репутацією та найсучаснішим обладнанням.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *