Фото: Wikipedia
Федеральне управління поліції Німеччини провело обшуки на стадіоні та у штаб-квартирі мюнхенської “Баварії”.
Джерело: Bild
Штаб-квартиру “Баварії” обшукали через справу російського олігарха Усманова
Обшуки пов’язані зі справою олігарха Алішера Усманова, якого підозрюють у відмиванні грошей. За інформацією джерела, росіянин добре знайомий з почесним президентом “Баварії” Улі Хьонессом.
У минулому Усманова неодноразово бачили на трибунах “Альянц Арени”. Російський олігарх відвідував матчі “Баварії” в Лізі чемпіонів за VIP-квитками.
Наразі невідомо чи були вилучені якісь докази під час обшуків. Також у слідчих органах запевнили видання, що не ведуть розслідування з приводу штрафів щодо “Баварії”.
З 2017 до 2022 року росіянин не сплатив близько 555 млн євро податків. ЗМІ пишуть, що з 2014 року Алішер Усманов мешкав здебільшого на острові Тегернзе (Німеччина). Крім того, олігарх був у районі Богенхаузен у Мюнхені.
Що відомо про зникнення розкішної яхти Усманова у Хорватії
Зазначається, що розслідування проводили правоохоронці округів Шибеник-Кнін і Спліт-Далмація у координації з Управлінням кримінальної поліції.
Зокрема, за словами речника управління поліції Шибеник-Кнін Шиме Павича, слідство у зв’язку із підозрою у порушенні законодавства Хорватії затримало чотирьох громадян країни.
Прокуратура Шибеника відкрила стосовно них кримінальні провадження.
Кримінальним розслідуванням встановлено, що 58-річний чоловік, який є першим підозрюваним як капітан, влаштував трьох інших людей віком від 34 до 50 років разом з ще двома іншими “пасажирами” на судно Irina VU. Вони вийшли в міжнародні води в жовтні 2022 року. При затриманні капітану було повідомлено про міжнародний захід щодо обмеження активів, — повідомив речник відділу полиції округу Шибеник-Кнін.
Однак, за інформацією видання, директора яхт-клубу, з якого зникло судно, серед затриманих не має.
Під час допиту затримані стверджували, що не знали про арешт яхти, а також запевняли, що на судні не було жодної пломби, яку ставлять, коли судно опечатують.
Тут нічого не зрозуміло і все зрозуміло. Люди без проблем виїхали з країни, пройшли всі установи, всі інстанції належним чином. Очевидно, щось у системі не спрацювало. Думаю, їх викликали на розбір польотів. Це побоювання справді трохи дивне, — зазначив судовий експерт з питань морського транспорту Дамір Вішич.
Попри те, що деталі розслідування є секретними, журналістам HRT вдалося з’ясувати, що слідчих найбільше цікавлять подробиці того, хто фінансував передачу яхти з Хорватії до Туреччини.