Двоє працівників аеропорту Франкфурта загинули від малярії, ще п’ятеро в небезпеці

Трагічна звістка з Франкфурта: двоє працівників аеропорту загинули від малярії, ще п’ятеро потребують медичної допомоги. Поліція розглядає версію про небезпечного “пасажира” з літака.

У Франкфуртському аеропорту двоє працівників померли від малярії, ще п’ятеро захворіли

Несподівана загроза здоров’ю

Жахливі новини надійшли з міжнародного аеропорту Франкфурта, що в Німеччині. Двоє його співробітників пішли з життя через ускладнення, викликані малярією. Ще п’ятьох працівників було госпіталізовано з аналогічним діагнозом, їхній стан оцінюється лікарями. Як повідомляє видання УНН, посилаючись на дані місцевої влади, найімовірнішим джерелом зараження вважається комар-переносник, який міг потрапити на територію Німеччини транзитом через повітряне судно.

Наслідки та розслідування

  • Провідний німецький фахівець з питань інфекційних хвороб висловив припущення, що малярійний комар міг бути занесений з тропічних чи субтропічних регіонів під час авіаперельоту.
  • Для оперативного виявлення джерела інфекції у франкфуртському аеропорту розмістили спеціальні пастки для комах. Зловлених комарів відправлять до Бельгійського інституту тропічної медицини у місті Антверпен для проведення генетичного аналізу, що допоможе встановити їхнє географічне походження.
  • Представник аеропорту підтвердив, що п’ятеро інфікованих співробітників наразі отримують необхідне лікування. Всі обставини, що призвели до зараження, а також точне джерело поширення хвороби, з’ясовуються.
  • За інформацією Інституту Роберта Коха, останній подібний інцидент, пов’язаний із малярією та аеропортовою інфраструктурою, було зафіксовано у Німеччині у 2023 році.

Що таке малярія?

Малярія — це серйозне захворювання, спричинене паразитами, які передаються людині через укуси інфікованих самців комарів роду Anopheles. До основних симптомів хвороби належать: нудота, сильний головний біль, висока температура, що супроводжується ознобом. Важливо зазначити, що за умови своєчасної медичної допомоги та діагностики малярія є цілком виліковною, і пацієнти здебільшого повністю відновлюють своє здоров’я.

Порада від АіФ UA:

Ця новина є важливим нагадуванням про те, що інфекційні захворювання, навіть ті, що вважаються екзотичними, можуть становити реальну загрозу. Вона підкреслює важливість пильності медичних служб, особливо в транспортних вузлах, таких як аеропорти, для запобігання поширенню небезпечних хвороб. Для мандрівників це сигнал про необхідність дотримання профілактичних заходів під час подорожей до регіонів з високим ризиком малярії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *