## Україна під вогнем: повторні удари забрали життя рятувальника, але діти дивом уникли серйозних травм
Чергові обстріли з боку російських військ спричинили трагічні наслідки на Запоріжжі, де під час виконання рятувальних робіт загинув один пожежник. Ще двоє його колег зазнали поранень. Водночас, на Одещині, ударна хвиля від вибуху пошкодила автобус, у якому перебували дванадцять дітей. На щастя, ніхто з юних пасажирів не отримав серйозних травм, окрім незначних подряпин у однієї дитини. Цю інформацію підтвердив міністр внутрішніх справ Іван Вигівський, як передає УНН.

Деталі подій
Наші рятувальники працювали над ліквідацією наслідків нічного обстрілу, коли росіяни знову завдали ударів по різних регіонах України, цілячись і в тих, хто надавав допомогу постраждалим, і в невинних дітей.
– наголосив міністр.
За словами міністра, близько двох годин тому, внаслідок повторного обстрілу Запорізької області, загинув пожежник-рятувальник Олександр Продан.

Вічна пам’ять Олександру, глибокі співчуття його родині. Це незворотна втрата для всієї системи МВС. Ще двоє наших співробітників отримали поранення та негайно були госпіталізовані. Удень, під час чергової атаки на Одеську область, ударною хвилею було пошкоджено автобус, що перевозив дванадцять дітей. На щастя, серйозних травм вдалося уникнути, лише незначні ушкодження в однієї дитини.
– йдеться у повідомленні.
Наразі в Одесі тривають роботи з документування руйнувань, спричинених нічним обстрілом, а всім потерпілим надається необхідна медична допомога. Аналогічні роботи ведуться і в Харкові.










В перші години після атаки наші поліцейські та рятувальники оперативно евакуювали мешканців із пошкодженого будинку. Серед врятованих – ціла родина з немовлям та чоловік, який користується інвалідним візком. Наразі відомо про близько 40 людей, які потребували медичної допомоги. На місці події також працює мобільний сервісний центр МВС, який допомагає громадянам оперативно відновити втрачені документи. Консультації вже надали десятки людей.
– зазначається у повідомленні.
Крім того, Іван Вигівський повідомив, що сьогодні вранці російські військові завдали удару по Чернігівщині. У Семенівській громаді безпілотник влучив у цивільний об’єкт поблизу магазину. Поліцейські, які перебували на місці, оперативно евакуювали трьох поранених до медичного закладу.
Важливо пам’ятати
На Запоріжжі двоє рятувальників отримали поранення під час повторної атаки РФ.
Порада від АіФ UA:
Ця інформація є вкрай важливою для розуміння актуальної ситуації з безпекою в Україні. Вона нагадує про героїзм наших рятувальників та небезпеку, з якою стикаються цивільні, включно з дітьми. Особливо цінною є згадка про мобільний сервісний центр МВС, який може допомогти постраждалим у відновленні документів, що є критично важливим у складних обставинах.