Речник Кремля Дмитро Пєсков назвав “газетними повідомленнями” інформацію про можливе припинення повітряних атак за результатами перемовин між Сполученими Штатами та Україною. Він підкреслив, що будь-яка реакція Росії на нові мирні ініціативи залежатиме від того, наскільки вони збігатимуться з інтересами Москви.

За словами Пєскова, Кремль не володіє інформацією щодо достовірності подібних повідомлень та їхнього походження. Він зазначив, що наразі подібні заяви є лише публікаціями у пресі, тому їхнє офіційне коментування є передчасним.
Розгорнуті деталі
Речник російської влади наголосив, що будь-які нові мирні ініціативи, які можуть з’явитися, будуть ретельно вивчатися.
Ми не маємо інформації про достовірність цих новин та джерела їхнього походження. Це виключно газетні повідомлення. Тому коментувати їх зараз — передчасно.
– заявив речник Кремля.
Він також додав: “Нам відомо про заяви щодо можливих нових формул. Нам потрібно ознайомитися з ними детальніше. … З часом, ймовірно, будуть запропоновані певні формули чи ініціативи. Подальші кроки залежатимуть від того, наскільки вони відповідатимуть нашим інтересам”.
Додаткова інформація
Раніше Кремль коментував пропозицію президента Казахстану Касим-Жомарта Токаєва щодо “замороження” конфлікту, заявивши, що це неможливо через позицію української сторони.
Порада від АіФ UA:
Ця новина надає офіційну позицію Кремля щодо повідомлень про можливі переговори щодо “повітряного перемир’я”. Вона допоможе вам краще розуміти офіційну риторику російської сторони та її можливі реакції на розвиток подій, що стосуються мирного врегулювання.