Блогерка-прихильниця Трампа відвідала легендарний McDonald’s на Лук’янівці: фоторепортаж

Київ під прицілом: Атаки на McDonald’s як дзеркало зневаги Росії до Заходу

Американська блогерка Лора Лумер, чия діяльність пов’язана з колом експрезидента США Дональда Трампа, відвідала один із найстаріших закладів McDonald’s у Києві, що постраждав від російських обстрілів. Своїми враженнями вона поділилася в соціальній мережі X.

Наближена до Трампа блогерка Лумер показала фото з найстарішого McDonald’s у Києві на Лук’янівці

Лумер висловила занепокоєння тим, що Росія цілеспрямовано обирає мішенями американські компанії, розташовані в Україні. Вона зазначила, що навіть найстаріший київський McDonald’s, який витримав численні удари російських балістичних ракет, став символом московської зневаги до Америки та її цінностей. За словами блогерки, нещодавній масований ракетний обстріл Києва, під час якого було випущено 40 балістичних ракет, вразив цивільні райони столиці та, зокрема, цей знаковий заклад. Це, на її думку, ілюструє людські та символічні втрати, спричинені війною, розв’язаною Росією.

Росія обирає ціллю американські підприємства у Києві. Культовий “Макдональдс” витримує неодноразові удари російських балістичних ракет, що свідчить про відверту зневагу Росії до Америки. Ще три дні тому Росія випустила 40 балістичних ракет по Києву, влучивши у цивільні райони української столиці та найстаріший “Макдональдс” в Україні. Це яскраво демонструє людські та символічні втрати від війни, яку веде Москва.

– наголосила Лумер. 

Блогерка підкреслила, що McDonald’s є одним із найбільш впізнаваних глобальних брендів, що уособлює американське підприємництво, швидкість обслуговування та споживчу культуру. Його золоті арки стали для пострадянських країн символом відкритості та інтеграції до західного світу. Натомість, у Росії цей бренд припинив свою діяльність під власною назвою після виходу з ринку у 2022 році, як реакція на санкції США та загальне засудження російської агресії. Лумер зауважила, що по всій Україні американські та інші західні компанії, поряд із безліччю місцевих підприємств, зазнали значних пошкоджень або були повністю знищені внаслідок російських ударів по тилових містах. Торговельні центри, супермаркети, офісні приміщення та заклади харчування опинилися під перехресним вогнем балістичних ракет, дронів та плануючих бомб, спрямованих проти цивільної інфраструктури.

“Макдональдс” – один із найвідоміших американських брендів у світі, що став уособленням американського підприємництва, сервісу та культури споживання. Його золоті арки є пострадянським символом відкритості та інтеграції України в західний світ. Натомість, “Макдональдс” більше не працює під своєю назвою в Росії після виходу з ринку у 2022 році на тлі американських санкцій та широкого засудження російського вторгнення в Україну. По всій Україні американські та західні компанії, а також незліченні місцеві підприємства зазнали пошкоджень або були знищені внаслідок російських ударів по містах, розташованих далеко від лінії фронту. Торгові центри, супермаркети, офіси та ресторани опинилися під перехресним вогнем російських балістичних ракет, дронів та плануючих бомб, спрямованих проти цивільної інфраструктури.

– додала Лумер. 

На її думку, атаки на місця, де зазвичай проводять час родини, студенти та працівники, несуть чіткий меседж.

Росія не є союзником США чи Заходу. Наносячи удари по символах західної присутності та нормального цивільного життя, а також обстрілюючи американські підприємства, Москва демонструє зневагу до самої ідеї процвітаючої, західноорієнтованої України. Стійкість українців залишається незламною, і саме це я помітила на другий день свого перебування в Україні. Незважаючи на безперервні атаки, український народ рішуче налаштований продовжувати жити своїм життям. “Макдональдс” в Україні подає бургери під вивіскою, покрученою минулими вибухами, і це щоденне нагадування про те, що життя та підприємства, натхненні американськими зразками, продовжують існувати серед руїн і руйнувань, спричинених Росією. Це також нагадування про те, що Росія прагне знищити американські підприємства.

– зазначила блогерка. 

Нагадаємо 

Американська блогерка Лора Лумер, відома своєю прихильністю до конспірологічних теорій, прибула до України, де, схоже, змінила своє бачення російської агресії. Її візит та коментарі викликали реакцію в Офісі Президента України.

Порада від АіФ UA:

Ця інформація буде корисною для тих, хто цікавиться зовнішньою політикою, міжнародними відносинами та впливом війни на глобальний бізнес. Вона допомагає зрозуміти, як російська агресія сприймається на міжнародному рівні, зокрема, представниками американського політичного та медійного простору.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *