
Голова Офісу Президента України, Кирило Буданов, під час зустрічі з міністром закордонних справ Туреччини, Хаканом Фіданом, обговорив пошук ефективних способів відновлення переговорного процесу з метою припинення бойових дій.
Про це Кирило Буданов поінформував у соціальній мережі Facebook, про що повідомляє Укрінформ.
«Ми обговорили шляхи віднайдення дієвих механізмів для поновлення переговорів, спрямованих на завершення війни. Ми детально розглянули поточну ситуацію на дипломатичній арені та узгодили кроки, які можуть активізувати роботу у цьому напрямку. Хакан Фідан надав вичерпну інформацію про зусилля та посередницькі ініціативи Туреччини, спрямовані на відновлення діалогу задля досягнення сталого миру», – поділився Буданов підсумками зустрічі.
За його словами, особливу увагу сторони приділили аналізу думок та позицій російських еліт щодо перспектив продовження або завершення війни. «Ми обмінялися думками щодо впливу українських ударів на великі відстані на суспільно-політичні настрої в російському суспільстві, а також на економічну стабільність та політичні процеси всередині Російської Федерації», – зазначив керівник ОП.
Він також підкреслив, що добре знайомий із Хаканом Фіданом. «Нас пов’язують роки спільної та продуктивної співпраці ще з періоду, коли пан Фідан керував Національною розвідувальною організацією Туреччини», – додав Буданов.
Зеленський: Туреччина підтвердила готовність сприяти зустрічі лідерів для завершення війни
Як раніше повідомлялося, 16 липня під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ України, Андрієм Сибігою, Фідан заявив, що Туреччина готова взяти на себе керівну роль у морському компоненті майбутніх міжнародних гарантій безпеки для України, і планування у цьому напрямку вже розпочато.