Київ без світла: Російські удари пошкодили енергетичну інфраструктуру ДТЕК

Київ без світла: удар по енергетичній інфраструктурі ДТЕК

У ніч на 2 липня внаслідок інтенсивних російських обстрілів було пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури ДТЕК у столиці України. Частина мешканців Києва наразі залишається без електропостачання. Фахівці енергетичних компаній працюють над якнайшвидшим відновленням мереж.

Наслідки російських обстрілів Києва: пошкодження енергооб'єктів ДТЕК, відсутність електроенергії у частині міста.

Фото: t.me/dtek_ua

За інформацією ДТЕК, наданою УНН, масовані атаки агресора завдали шкоди енергетичним об’єктам компанії у Києві.

Деталі інциденту

На жаль, частина киян наразі залишається без електроживлення. Щойно з’явилася така можливість, наші фахівці негайно виїхали на місця влучань. Ми докладаємо максимум зусиль, аби якнайшвидше відновити електропостачання для всіх мешканців столиці.

– зазначили представники компанії.

Додаткова інформація

Нагадаємо, що кількість жертв внаслідок обстрілу Києва з боку РФ зросла до 17 осіб. На місці події тривають аварійно-рятувальні операції.

Раніше УНН повідомляв, що російський ракетний удар у ніч на 2 липня повністю зруйнував склад мережі магазинів електроніки Moyo у Києві.

Також надходили повідомлення про нові випадки знеструмлення, спричинені російськими атаками 2 липня, зокрема у Києві, Донецькій, Харківській та Запорізькій областях.

Порада від АіФ UA:

Ця інформація є надзвичайно важливою для мешканців Києва, оскільки вона повідомляє про причини та масштаби відключень електроенергії. Вона дозволяє зрозуміти, що роботи з відновлення тривають, і дає уявлення про загальну ситуацію в енергетичній галузі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *