# Неочікуваний гість у столиці: Лось завітав до київської багатоповерхівки, його успішно повернули додому
У Святошинському районі Києва стався незвичний інцидент: лось опинився просто у під’їзді житлового будинку. На щастя, завдяки оперативній роботі патрульних поліцейських та фахівців, тварину безпечно транспортували назад до лісової зони.

Історія трапилася у столиці, де лось, заблукавши, знайшов прихисток у під’їзді житлового будинку. Місцеві мешканці, стурбовані появою дикої тварини, звернулися до правоохоронців. Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький поділився подробицями та відео цього випадку у соціальних мережах у п’ятницю, передає УНН.
Що сталося?
“Лось у під’їзді. І це не жарт”, – так Білошицький прокоментував ситуацію.
За його словами, до поліції надійшло безліч звернень від мешканців Святошинського району Києва щодо лося, який помітно блукав вулицями міста. Після прибуття на місце, правоохоронці виявили “мандрівника” у досить несподіваному місці – він спокійно стояв у під’їзді багатоповерхівки, ніби шукаючи схованки. Тварина не змогла пояснити причини такого вчинку.
Білошицький зазначив, що спільними зусиллями патрульних, спеціалістів та небайдужих громадян вдалося безпечно вивести лося з під’їзду та відправити його назад до природного середовища існування.
Порада від АіФ UA:
Ця новина підкреслює важливість обережності та уваги до дикої природи, яка іноді заходить у міські поселення. Вчасне повідомлення відповідних служб та професійна реакція дозволили уникнути небезпеки як для мешканців, так і для тварини. Це нагадування про те, що ми живемо в оточенні природи, і взаємодія з нею потребує розуміння та відповідальності.