Київське оленя знайшло прихисток під авто, рятуючись від обстрілів

Столичний інцидент: Оленятко шукало прихистку під авто від гуркоту вибухів

На київських Осокорках очевидці помітили незвичайну картину: маленьке оленя знайшло прихисток під припаркованим автомобілем. Як повідомляють місцеві медіа та соціальні мережі, тваринка намагалася врятуватися від звуків вибухів, шукаючи безпечне місце, передає УНН.

У Києві оленятко сховалося під автівкою від обстрілу

Деталі події

Цей випадок зафіксовано у Києві, в районі Осокорків. Згідно з інформацією, що активно поширювалася в мережі, маленьке оленя опинилося під припаркованим транспортним засобом.

Свідки події висловлюють припущення, що тварина злякалася через звуки обстрілів і таким чином намагалася знайти укриття. Крім того, на опублікованих фотографіях можна помітити, що на тілі тварини є видимі ушкодження.

Нагадування про попередні події

Напередодні стало відомо, що в лікарні померла ще одна особа, яка постраждала внаслідок атаки на столицю 2 червня. Таким чином, загальна кількість жертв від цього обстрілу зросла до п’яти.

Порада від АіФ UA:

Ця новина підкреслює, наскільки руйнівний вплив має війна навіть на дику природу. Спостереження за поведінкою тварин під час стресових подій може нагадати нам про необхідність дбати про безпеку всіх живих істот навколо та цінувати мир.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *