## Київ під ударом: 4 загиблих та 58 поранених внаслідок атаки
Київ зазнав масованого комбінованого ракетно-дронового удару з боку російських окупаційних військ. Внаслідок цієї жорстокої атаки, за останніми даними, четверо людей загинули, а 58 отримали поранення. Серед постраждалих є діти, 40 осіб доставлені до медичних закладів.

Як повідомив мер столиці Віталій Кличко у вівторок, 58 цивільних зазнали травм, 40 з них потребували госпіталізації. На жаль, четверо українців загинули. Інформація Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) уточнює, що серед постраждалих є троє дітей.
58 постраждалих у столиці. Із них 40 медики госпіталізували. В тому числі, двох дітей. Четверо людей загинули
– поінформував Віталій Кличко.
Рятувальні служби активно працюють над ліквідацією наслідків ворожого обстрілу.


















Додаткова інформація
За даними столичної поліції, протягом ночі проти 2 червня ворог здійснив черговий масштабний комбінований удар по Києву, використовуючи балістичні ракети та ударні безпілотники. Цього разу під прицілом опинилися одразу кілька районів міста: Шевченківський, Подільський, Солом’янський, Оболонський, Дарницький, Голосіївський та Святошинський.
Порада від АіФ UA: Ця інформація є вкрай важливою для мешканців Києва та тих, хто має родичів у столиці. Вона підкреслює необхідність дотримання правил безпеки під час повітряних тривог та оперативного реагування на сигнали сповіщення. Важливо слідкувати за офіційними повідомленнями щодо безпекової ситуації.