Колишній керівник Укренерго, Володимир Кудрицький, повідомив, що фундаментальні негаразди української енергосистеми не піддаються врегулюванню під кінець зимового сезону. За його твердженням, завчасна організація до важких зимових відрізків часу повинна була розпочатися ще декілька років тому.

Базові проблеми української енергетики не можуть бути улагоджені в стислі терміни, а саме наприкінці зими. Про це заявив колишній голова “Укренерго” Володимир Кудрицький в інтерв’ю Українському кризовому медіа-центру, повідомляє УНН.
Деталі
Згідно з його словами, підготування до непростих зимових відрізків мало починатися ще кілька років тому.
Фундаментальні проблеми, перебуваючи в кінці січня, ми вже не зцілимо. На дану зиму жодних фундаментальних рішень немає. Варто було готуватися два роки тому, три роки тому і рік тому
– акцентував він.
Нагадаємо, що в лютому середньомісячна температура повітря в Україні передбачається від 4°С морозу до 2°С тепла, а місячна кількість опадів – 29-67 мм. Це відповідає нормі для більшості районів держави.