Київ і частину регіону перейшли на екстрені відключення: Міненергетики надало пояснення

У Києві та частині Київщини впроваджено екстрені відключення електрики. Підґрунтя – ракетно-дроновий напад, холод і лихо.

Київ та частину області перевели на аварійні відключення: Міненерго пояснило

Київ та частину області переведено на екстрені вимкнення електрики через атаки рф та негоду, проінформували у Міненерго у вівторок, звітує УНН.

У зв’язку зі складною обстановкою в енергосистемі – у Києві та частині Київської області застосовані екстрені відключення електрики. Причини запровадження обмежень – ракетно-дронова атака на енергооб’єкти, значний холод та наслідки лиха на Київщині

– поінформували у Міненерго.

Завчасно оприлюднені графіки знеструмлень у Києві та області зараз не актуальні. Енергетики цілодобово працюють над тим, щоб якомога швидше поновити стабільне електропостачання. Екстрені вимкнення будуть відмінені відразу після стабілізації стану в енергосистемі, зауважили у міністерстві.

“Просимо ставитися до ситуації з розумінням і сприяти енергетикам – бути економними у витраті світла, яке зараз є в мережі. Відновні роботи йдуть 24/7”, – вказали у Міненерго.

У ДТЕК підкреслили, що на екстрені відключення переведено увесь Київ та Бучанський район Київщини

У КМДА додали, що екстрені вимкнення електроенергії у Києві “спровоковані ушкодженням інфраструктури через нічний ворожий напад”.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *