В оборонному відомстві рф повідомили, що 29 грудня над Новгородською областю було збито 18 дронів до 7:00 та додатково 23 з 7:00 до 9:00. Також 49 БПЛА було збито над Брянською областю і один над Смоленською нібито по дорозі до резиденції.

В оборонному відомстві рф вирішили внести ясність щодо чисел по дронах, які нібито здійснили напад на резиденцію російського диктатора володимира путіна – БПЛА було набагато менше, і час “атаки” не є фіксованим, повідомляє УНН.
Деталі
У міноборони рф повідомили, що при відбитті атаки БПЛА на резиденцію путіна в Новгородській області до 7.00 29 грудня в цьому регіоні було збито 18 безпілотників. І ще 23 – в період з 7:00 до 9:00.
Крім того, міноборони рф заявляє, що на шляху до резиденції в Новгородській області було збито 49 БПЛА над Брянською областю і один — над Смоленською областю.
Нагадаємо
Раніше сергій лавров заявив про те, що “в ніч з 28 на 29 грудня” було збито 91 безпілотник, який атакував резиденцію путіна. Проте, згідно з інформацією від міноборони рф, вночі (до 7 ранку) було збито лише 89, і це на всій території росії.
Також, після розмови путіна і Трампа, ушаков заявив, що дрони здійснили атаку на резиденцію вночі — “майже відразу після” завершення перемовин американського та українського президентів (вони завершилися до 2 години ночі за московським часом).