Рух на лівобережній розв’язці Дарницького мосту в Києві відкрито – засновник “Автостради” Шкіль

Дарницький міст через Дніпро в Києві був у недобудованому стані 15 років і через це транспортні потоки у столиці не було збалансовано, розповів у своєму Facebook засновник компанії “Автострада” Максим Шкіль.

“Більше ніж 15 років міст був у недобудованому стані. Відсутність усього комплексу розв’язок призвела до того, що транспорт не міг використовувати Дарницький міст, як це передбачено проєктом. Виник дисбаланс транспортних потоків: сусідні мости – Південний і міст імені Патона – були перевантажені, у той час коли Дарницький має суттєвий резерв пропускної здатності”, – написав він.

Бізнесмен уточнив, що проблема проїзду на лівий берег набула ще більшого масштабу після початку широкомасштабного вторгнення Росії, коли рух через Південний міст обмежили.

“Російське повномасштабне вторгнення внесло корективи до графіків будівництва, але вже у травні 2022 року “Автострада” відновила весь масштаб робіт, щоб пришвидшити відкриття і мінімізувати незручності для водіїв – роботи виконували в цілодобовому режимі за власний рахунок!” – заявив Шкіль.

За його оцінкою, будівництво має особливе значення для столиці.

“Це перший приклад реалізації великого будівельного проєкту центральної влади в Києві, на відміну від мостів-довгобудів, які роками зводяться у столиці! У такому форматі “сказано – зроблено” реалізуються всі проєкти президентської програми! Запрошую водіїв скористатися новими з’їздами Дарницького мосту й оцінити якість робіт “Автостради”!” – написав засновник компанії-підрядника.

https://www.facebook.com/shkil.maksim/posts/pfbid0ztr1Vn8uEJhHwxPoT4m2J4yaUMQTZfc4ZvoqSJf3MgcM6fJTobLuqHbnr4yoWcVXl

Контекст:

Дарницький міст через Дніпро з’єднує райони Києва Дарницю і Видубичі. Будівництво розпочали 2004 року, 2011-го було введено в експлуатацію наявні автомобільні з’їзди, і відтоді роботи зупинили.

Група компаній “Автострада”, яка входить у холдинг MS Capital підприємця Максима Шкіля, перемогла в тендері на завершення розв’язки вартістю 1,15 млрд грн. У вересні 2021 року було підписано договір. Завершити будівництво розв’язки “Автострада” розраховувала у грудні 2022 року.

Щоб здати об’єкт у намічений строк, підрядник тоді заявляв, що вестиме роботи цілодобово і без вихідних. Компанія анонсувала, що спочатку проведе інвентаризацію металоконструкцій, перевірить, чи на місці всі елементи і в якому вони стані, оскільки майже 10 років сам міст і частину конструкцій з’їзду ніхто не обстежував.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *