Як краще та ефективніше керувати мостовим краном?

Як краще та ефективніше керувати мостовим краном?

Ще кілька десятиліть тому застосовувалися лише два методи управління мостовими кранами: з кабіни та з підлоги (землі) – за допомогою звичайного провідного підвісного пульта. Однак з появою систем радіокерування для вантажопідіймальних кранів ситуація стала кардинально змінюватися – особливо останніми роками. Як свідчить статистика, дедалі більше підприємств в Україні переводять крани на радіоуправління з підлоги.

Адже дистанційне радіокерування кранами мостового типу переважає традиційні методи як у плані безпеки та зручності, так і економії коштів. При дистанційному управлінні підвищується точність позиціонування вантажів, мінімізується марнохід і простої кранової техніки та, відповідно, зменшуються витрати на оплату електроенергії та зарплату персоналу.

Для управління з підлоги не потрібен кваліфікований кранівник у штаті, так само як і стропальник, тому що їх обов’язки може виконувати один оператор, яким може стати будь-який здібний робітник після проходження дуже простого курсу навчання.

Крім того, переваги радіокерування краном полягають у наступному:

  1. Оператор, образно кажучи, не прив’язаний до крана. Він може керувати ним із будь-якої точки – в межах зони дії радіопульта (у сучасних моделей – до 100-150 метрів).
  2. Не потрібно звільняти місце для безперешкодного переміщення кабелю пульта та самого оператора.
  3. Підвищується рівень безпеки, адже немає ймовірності, що провід або сам оператор зачепяться за щось або заважатимуть співробітникам, які працюють поблизу.

Тепер необхідно розібратися: як саме перевести кран на радіокерування? Важливо розуміти, що цього не можна робити самотужки. Потрібно звернутися до профільної компанії, яка має всі необхідні допуски та дозволи, де є висококваліфіковані фахівці з відповідним досвідом.

Зокрема, свої послуги з переведення кранів на радіоуправління з підлоги всім зацікавленим українським підприємствам пропонує Київський завод підіймально-транспортного обладнання. Насамперед заводські інженери проводять огляд кранової техніки, з урахуванням особливостей якої складається проект із переведення крана на дистанційне керування та розрахунок вартості робіт.

Щоб перевести мостовий кран на дистанційне управління, фахівцям КЗПТО достатньо лише двох-трьох робочих днів. Варто також зазначити, що переведення крана на радіокерування не завдає жодних незручностей. Усі характеристики та конфігурація кранового обладнання залишаються тими самими.

Цілком очевидно, що переведення на радіоуправління багато в чому вдосконалить та полегшить процес роботи з краном, дозволить підвищити продуктивність праці та ефективність підприємства, а також заощадити кошти. Заплативши за модернізацію крана один раз, ви збільшите ефективність свого виробництва на довгі роки!

Докладніше про особливості переведення крана на радіокерування можна дізнатися на сайті КЗПТО – www.kzpto.com.ua

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *